Penziony v Piraeus

Ubytování v Piraeus v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Piraeus. Většina penzionů v Piraeus se od hotelů v Piraeus liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Piraeus.
Řadit dle:


8 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 8 1 

1. baccarat 

Foto: baccarat
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

Baccarat is a boat moored in Piraeus, 5 km from the Archaeological Museum of Piraeus and 5.2 km from the Ship Museum Averof. It has a kitchen and features free WiFi. The boat has 3 bedrooms, 2 bathrooms and a lounge area with 2 sofa beds.


2. Eva Apartments 

Foto: Eva Apartments
Pokojů: 11
Hodnocení hostů
94 %

Set in Piraeus, 1 km from Piraeus Port - Athens, Eva Apartments offers accommodation with free WiFi. All air-conditioned units include a fully equipped kitchen, allowing guests to prepare their own meals. Pireus Port Authority (O.L.P.) is 1.


3. Mikrolimano Historical Luxury Villa 

Foto: Mikrolimano Historical Luxury Villa
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Mikrolimano Historical Luxury Villa is located in Piraeus, 3 km from Archaeological Museum of Piraeus, and features a terrace, garden, and free WiFi. The villa is 3.4 km from Piraeus Port - Athens.


4. Adonis Star

Foto: Adonis
Pokojů: 21
Hodnocení hostů
59 %

Hotel Adonis se nachází v centru Pireusu a nabízí levné ubytovací jednotky vybavené TV s plochou obrazovkou. V celém hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi připojení a nedaleko hotelu je k dispozici soukromé parkoviště.

Pokoje

Jednolůžkový pokoj
osoba18 - 20 EUR za noc
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi
osoby23 - 26 EUR za noc
Třílůžkový pokoj
osoby35 - 39 EUR za noc

5. The Petty Bow - Athens Home 

Foto: The Petty Bow - Athens Home
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

The Petty Bow - Athens Home is a spacious house with free WiFi access and free parking, situated in Nikaia. Guests will find a bus stop within a 2-minute walk, while a supermarket, 2 mini markets and an ATM can be found within a 5-minute walk away.


6. NOMOS Greece SAILING boat (DOUFUR) 

Foto: NOMOS Greece SAILING boat (DOUFUR)
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Nomos is moored in Piraeus. Guests staying at this boat have access to free WiFi. There is a dining area and a kitchen equipped with an oven. Archaeological Museum of Piraeus is 2.4 km from NOMOS, while Piraeus Port - Athens is 2.8 km away.


7. Monogram Premium Suites 

Foto: Monogram Premium Suites
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
91 %

In the middle of Piraeus, Monogram Premium Suites is located 100 metres from Archaeological Museum of Piraeus and features free WiFi. All units feature air conditioning and a flat-screen TV.


8. Efplias Hotel Apartments StarStarStarStar

Foto: Efplias Hotel Apartments
Pokojů: 23
Hodnocení hostů
73 %

Offering a fitness centre with hot tub and sauna, Efplias Hotel is located in the centre of Piraeus, within walking distance of the ferry terminals of Piraeus Port. There are spacious rooms offered.

Pokoje

Jednolůžkový pokoj typu Superior
osoba0 - 0 EUR za noc
Apartmán
osoby80 - 98 EUR za noc
Apartmán typu Economy
osoby0 - 0 EUR za noc
Apartmán (3 dospělí)
osoby110 - 118 EUR za noc
Apartment- Disability Access
osoby90 - 98 EUR za noc
Apartmán (4 dospělí)
osoby130 - 140 EUR za noc

8 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 8 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: